LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 1055lm; P: 11W; 200°; 3000K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 217350
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 217350
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; warm white; E27; 230VAC; 1055lm; P: 11W; 200°; 3000K
| Operating voltage | 230V AC |
| Colour | warm white |
| Diameter | 60mm |
| Power consumption | 11W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 3000K |
| Min. colour rendering index | 80 |