LED lamp; cool white; E27; 220/240VAC; 806lm; 9W; 200°; 6400(typ)K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 230
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 230
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; cool white; E27; 220/240VAC; 806lm; 9W; 200°; 6400(typ)K
| Colour | cool white |
| Length | 106mm |
| Diameter | 58mm |
| Power consumption | 9W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Light source features | SAMSUNG Chip |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 6400K |
| Min. colour rendering index | 80 |