Lamp: LED flood light; 4000K; IP65; Body: black; 50W; 220/240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 407
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 407
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 4000K; IP65; Body: black; 50W; 220/240VAC
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | neutral white |
| Enclosure material | aluminium |
| Body colour | black |
| Power consumption | 50W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Mechanical impact resistance | IK05 |