Lamp: LED flood light; 4000K; IP65; Body: black; 10W; Len: 1m; 800lm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 437
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 437
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED flood light; 4000K; IP65; Body: black; 10W; Len: 1m; 800lm
| Operating temperature | -20...45°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | neutral white |
| Enclosure material | aluminium |
| Body colour | black |
| Cable length | 1m |
| Power consumption | 10W |
| Type of lamp | LED flood light |
| Light source features | motion sensor integrated |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |
| Mounting height | 1.8...2.5m |
| Mechanical impact resistance | IK05 |