LED lamp; neutral white; E27; 220/240VAC; 470lm; 5.5W; 180°
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKU 7408
Tootja: V-TAC
Tootja tootekood: SKU 7408
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED lamp; neutral white; E27; 220/240VAC; 470lm; 5.5W; 180°
| Colour | neutral white |
| Length | 82mm |
| Diameter | 45mm |
| Power consumption | 5.5W |
| Type of lamp | LED lamp |
| Kind of handle | E27 |
| Colour temperature | 4000K |
| Min. colour rendering index | 80 |