Scales; Scale load capacity max: 220g; electronic; -10÷40°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKX222
Tootja: OHAUS
Tootja tootekood: SKX222
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Scales; Scale load capacity max: 220g; electronic; -10÷40°C
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -10...40°C |
| Interface | Ethernet (option), RS232 (option), USB (option) |
| Kind of display used | LCD |
| Max. environment humidity | 80% |
| Measuring unit | g, N, oz |
| Standard equipment | power supply |
| Scale load capacity max. | 220g |
| Scale pan dimension | Ø120mm |
| Legalization certificate | no |
| Kind of scales | electronic |
| Readout graduation | 10mg |