Desoldering station; digital; 50W; 210÷480°C; 230VAC; Plug: EU
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL-928
Tootja: SORNY ROONG INDUSTRIAL
Tootja tootekood: SL-928
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Desoldering station; digital; 50W; 210÷480°C; 230VAC; Plug: EU
| Dimensions | 218x176x145mm |
| Kind of display used | LED |
| Temperature control | digital, with knob |
| Soldering equipment features | built-in vacuum pump, displays tip's actual or set temperature |
| Station power | 50W |
| Station supply voltage | 230V AC |
| Desoldering iron vacuum | 500mm Hg |
| Desoldering iron supply voltage | 24V |