Signaller: lighting-sound; red; SL10; 10÷30VDC; Light source: LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL10-M1KTB-R
Tootja: PATLITE
Tootja tootekood: SL10-M1KTB-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting-sound; red; SL10; 10÷30VDC; Light source: LED
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP23 |
| Colour | red |
| Material | plastic |
| Light source | LED |
| Sound level | 88dB |
| Signalling method | blinking light, buzzer, continuous light, flashing light |
| Type of signaller | lighting-sound |