Signaller: lighting-sound; amber; SL10; 10÷30VDC; IP23; Ø100x146mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL10-M1KTB-Y
Tootja: PATLITE
Tootja tootekood: SL10-M1KTB-Y
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting-sound; amber; SL10; 10÷30VDC; IP23; Ø100x146mm
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -20...50°C |
| IP rating | IP23 |
| Colour | amber |
| Material | plastic |
| Light source | LED |
| Sound level | 88dB |
| Signalling method | blinking light, buzzer, continuous light, flashing light |
| Type of signaller | lighting-sound |