Digital dispenser; 0.01÷9999s; 230VAC; Display: LED; Plug: EU
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL101N
Tootja: FISNAR
Tootja tootekood: SL101N
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Digital dispenser; 0.01÷9999s; 230VAC; Display: LED; Plug: EU
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating voltage | 24V DC |
| Kind of display used | LED |
| Plug variant | EU |
| Operating modes | automatic, continuous, interrupted |
| Type of device | digital dispenser |
| Equipment | dispenser, mains lead terminated with Uni-schuko plug |
| Device dimensions | 219x216x67mm |