Fuse: PTC polymer; 1.1A; Case: 2920
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SL110-33
Tootja: ECE
Tootja tootekood: SL110-33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 1.1A; Case: 2920
| Case | 2920 |
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Current rating | 1.1A |
| Max. voltage | 33V |
| Max resistance | 410mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 2.2A |
| Min. resistance | 90mΩ |