Fuse: PTC polymer; 1.5A; Case: 2920
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SL150-33
Tootja: ECE
Tootja tootekood: SL150-33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 1.5A; Case: 2920
| Case | 2920 |
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Current rating | 1.5A |
| Max. voltage | 33V |
| Max resistance | 230mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 3A |
| Min. resistance | 50mΩ |