Fuse: PTC polymer; 2A; Case: 2920
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
SL200
Tootja: ECE
Tootja tootekood: SL200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 2A; Case: 2920
| Case | 2920 |
| Power | 1.5W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Current rating | 2A |
| Max. voltage | 16V |
| Max resistance | 120mΩ |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 4A |
| Min. resistance | 35mΩ |