Lamp: LED emergency luminaire
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL2MNM42E1C3A
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SL2MNM42E1C3A
Spetsifikatsioon tootele Lamp: LED emergency luminaire
| Operating voltage | 230V AC |
| Operating temperature | 5...40°C |
| IP rating | IP42 |
| Colour | white |
| Enclosure material | polycarbonate |
| Capacity | 800mAh |
| Operating modes | maintained, non-maintained |
| Type of lamp | LED emergency luminaire |