Signaller: sound; continuous tone,pulsed tone; Usup: 24VDC; IP66
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL4-AP24
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SL4-AP24
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; continuous tone,pulsed tone; Usup: 24VDC; IP66
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Series | SL4 |
| Application | signalling column |
| Body material | polycarbonate |
| Body colour | black |
| Supply current | 39mA |
| Sound level | 80dB |
| Signalling method | continuous tone, pulsed tone |