Signaller: lighting; blinking light; Colour: red; Usup: 230÷240VAC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL4-BL230-R
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SL4-BL230-R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; blinking light; Colour: red; Usup: 230÷240VAC
| Supply voltage | 230...240V AC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | SL4 |
| Application | signalling column |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light |
| Flashing frequency | 2Hz |