Signaller: lighting; flashing light; Colour: red; Usup: 24VDC; LED
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL4-FL24-R-M
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SL4-FL24-R-M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; flashing light; Colour: red; Usup: 24VDC; LED
| Supply voltage | 24V AC, 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | red |
| Series | SL4 |
| Application | signalling column |
| Light source | LED |
| Signalling method | flashing light |
| Flashing frequency | 1...2.6Hz |