Signaller: lighting; blinking light; Colour: white; Usup: 18÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL7-BL24-W
Tootja: EATON ELECTRIC
Tootja tootekood: SL7-BL24-W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; blinking light; Colour: white; Usup: 18÷30VDC
| Supply voltage | 18...26V AC, 18...30V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP66 |
| Colour | white |
| Series | SL7 |
| Application | signalling column |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light |
| Flashing frequency | 2Hz |