Loudspeaker; waterproof; 20W; 32Ω; Ø85.5x37mm; 350÷5800Hz; IP65
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL87XA/32-OHM
Tootja: VISATON
Tootja tootekood: SL87XA/32-OHM
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Loudspeaker; waterproof; 20W; 32Ω; Ø85.5x37mm; 350÷5800Hz; IP65
| Power | 20W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| IP rating | IP65 |
| Impedance | 32Ω |
| Body dimensions | Ø85.5x37mm |
| Panel cutout diameter | 80mm |
| Maximum power | 30W |
| Sound level | 94dB |
| Type of sound transducer | loudspeaker |
| Kind of loudspeaker | waterproof |