Signaller: sound; siren; 24VDC; 103dB; Series: Mini Mono P; IP44
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SLE-0002
Tootja: KLAXON SIGNALS
Tootja tootekood: SLE-0002
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: sound; siren; 24VDC; 103dB; Series: Mini Mono P; IP44
| Supply voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...55°C |
| IP rating | IP44 |
| Colour | grey |
| Series | Mini Mono P |
| Body material | ABS |
| Body dimensions | Ø89x84mm |
| Supply current | 500mA |
| Sound level | 103dB |
| Signalling method | siren |
| Type of signaller | sound |