Tootekood: SMAZ10-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMAZ10-13-F
  • Mounting
  • Case
  • Tolerance
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Power dissipation
  • Type of diode
  • Zener voltage
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 1W; 10V; 100mA; SMD; reel,tape; SMA; single diode
Mounting SMD
Case SMA
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 1W
Type of diode Zener
Zener voltage 10V