Tootekood: SMAZ27-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMAZ27-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener; 1W; 27V; 37mA; SMD; reel,tape; SMA; single diode
Mounting SMD
Case SMA
Tolerance ±5%
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure single diode
Power dissipation 1W
Type of diode Zener
Zener voltage 27V