LED; SMD; 0402; red; 25÷60mcd; 1x0.6x0.2mm; 2V; 20mA; λd: 625-635nm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SML-P12VTT86R
Tootja: ROHM SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SML-P12VTT86R
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele LED; SMD; 0402; red; 25÷60mcd; 1x0.6x0.2mm; 2V; 20mA; λd: 625-635nm
| Mounting | SMD |
| Power | 50mW |
| Operating voltage | 2V DC |
| Case - inch | 402 |
| Series | PicoLED™ |
| Dimensions | 1x0.6x0.2mm |
| Luminosity | 25...60mcd |
| LED colour | red |
| LED lens | transparent |
| Front | flat |
| LED current | 20mA |