Diode: Zener
Kordarv:
1800.0
Minimum quantity:
1800.0
Tootekood:
SML4738A-E3/61
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SML4738A-E3/61
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AC, SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 1W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 10µA |
| Zener voltage | 8.2V |
| Zener current | 31mA |