Diode: Zener
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SML4746A-E3/5A
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SML4746A-E3/5A
Spetsifikatsioon tootele Diode: Zener
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AC, SMA |
| Tolerance | ±5% |
| Semiconductor structure | single diode |
| Power dissipation | 1W |
| Type of diode | Zener |
| Leakage current | 5µA |
| Zener voltage | 18V |
| Zener current | 14mA |