Diode: rectifying; SMD; 1kV; 0.8A; SOD123W; reel,tape
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMLWH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMLWH
Spetsifikatsioon tootele Diode: rectifying; SMD; 1kV; 0.8A; SOD123W; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SOD123W |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. off-state voltage | 1kV |
| Load current | 0.8A |
| Max. forward voltage | 1.1V |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | rectifying |