Tootekood: SMM02040C1210FB300
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMM02040C1210FB300
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Operating voltage
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Body dimensions
  • Diameter
  • Temperature coefficient
  • Conform to the norm
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thin film; SMD; 0204 minimelf; 121Ω; 250mW; ±1%; 50ppm/°C
Mounting SMD
Case MiniMELF
Power 250mW
Resistance 121Ω
Type of resistor thin film
Operating voltage 200V
Operating temperature -55...155°C
Tolerance ±1%
Body dimensions Ø1.4x3.6mm
Diameter 1.4mm
Temperature coefficient 50ppm/°C