Resistor: metal film; SMD; 330Ω; 400mW; ±0.1%; -55÷155°C; 25ppm/°C
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
SMM02040D3300BB300
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMM02040D3300BB300
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal film; SMD; 330Ω; 400mW; ±0.1%; -55÷155°C; 25ppm/°C
| Mounting | SMD |
| Power | 400mW |
| Resistance | 330Ω |
| Type of resistor | metal film |
| Operating voltage | 200V |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±0.1% |
| Quantity in package | 3000 |
| Temperature coefficient | 25ppm/°C |