Diode: switching; SMD; 100V; 0.2A; 4ns; SOT23; Ufmax: 1V; Ifsm: 1A
Kordarv:
10000.0
Minimum quantity:
10000.0
Tootekood:
SMMBD914LT3G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SMMBD914LT3G
Spetsifikatsioon tootele Diode: switching; SMD; 100V; 0.2A; 4ns; SOT23; Ufmax: 1V; Ifsm: 1A
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | single diode |
| Max. forward impulse current | 1A |
| Load current | 200mA |
| Max. forward voltage | 1V |
| Application | automotive industry |
| Reverse recovery time | 4ns |
| Type of diode | switching |