Driver
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMP04ESZ
Tootja: Analog Devices
Tootja tootekood: SMP04ESZ
Spetsifikatsioon tootele Driver
| Output current | 1.2mA |
| Mounting | SMT |
| Case | SO16 |
| Type of integrated circuit | SHA amplifier |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Number of channels | 4 |
| DC supplying current | 7mA |
| Slew rate | 4V/μs |