TSS thyristor; Urmax: 35V; Ifsm: 100A; SMB; UBO: 55V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMP100LC-35
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMP100LC-35
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TSS thyristor; Urmax: 35V; Ifsm: 100A; SMB; UBO: 55V
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 35V |
| Max. forward impulse current | 100A |
| Breakover voltage | 55V |
| Application | telecommunication |