Module: LED ring; Colour: RGB; 1W; 5VDC; 120°; No.of diodes: 12; 5mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMR-3727-12-RGB-UR
Tootja: LUMEX
Tootja tootekood: SMR-3727-12-RGB-UR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED ring; Colour: RGB; 1W; 5VDC; 120°; No.of diodes: 12; 5mA
| Power | 1W |
| Operating voltage | 5V DC |
| Dimensions | Ø37mm |
| Number of diodes | 12 |
| Number of terminals | 4 |
| LED colour | RGB |
| Wavelength | 470nm, 5...0nm, 6...0nm |
| LED lens | transparent |
| LEDs' features | intelligent control, programmable |
| LED current | 5mA |