Module: LED tape; Colour: RGB; 9W; IP65; 5VDC; 120°; Dim: 1004x6mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMS-100006-120-G5
Tootja: LUMEX
Tootja tootekood: SMS-100006-120-G5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: LED tape; Colour: RGB; 9W; IP65; 5VDC; 120°; Dim: 1004x6mm
| Power | 9W |
| Operating voltage | 5V DC |
| IP rating | IP65 |
| Dimensions | 1004x6mm |
| Components | SMD-LX0707RGB-TR |
| Number of diodes | 120 |
| Number of terminals | 3 |
| LED colour | RGB |
| Wavelength | 470nm, 5...0nm, 6...0nm |
| LED lens | transparent |
| LEDs' features | intelligent control, programmable |
| LED current | 5mA |