Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; freson: 2.3kHz
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMT-1212X
Tootja: BESTAR
Tootja tootekood: SMT-1212X
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: elektromagnetic alarm; SMD; freson: 2.3kHz
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 8...15V DC |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Operating current | 30mA |
| Body dimensions | 12.8x12.8x10mm |
| Sound level | 85dB (d=0.1 m) |
| Resonant frequency | 2.3kHz |
| Resonant frequency tolerance | ±300Hz |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | with built-in generator |