Sound transducer: electromagnetic; without built-in generator
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMT5050-03H02 LF
Tootja: BESTAR
Tootja tootekood: SMT5050-03H02 LF
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sound transducer: electromagnetic; without built-in generator
| Mounting | SMD |
| Operating voltage | 2...4V DC |
| Operating temperature | -20...70°C |
| Operating current | 111mA |
| Body dimensions | 4.8x4.8x2mm |
| Sound level | 75dB |
| Resonant frequency | 4kHz |
| Coil resistance | 12Ω |
| Type of sound transducer | elektromagnetic alarm |
| Sound transducer features | without built-in generator |
| Coil resistance tolerance | ±3Ω |