Indicator: LED; superflat; red/green; 24÷28VDC; Ø8mm; IP67; brass
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMYE08224
Tootja: SIGNAL-CONSTRUCT
Tootja tootekood: SMYE08224
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; superflat; red/green; 24÷28VDC; Ø8mm; IP67; brass
| Operating voltage | 24...28V DC |
| Operating temperature | -30...75°C |
| IP rating | IP67 |
| Leads | connectors |
| Body material | brass |
| Mounting hole diameter | Ø8mm |
| Body colour | silver |
| Plating material | chromium |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | red/green |