Fuse: PTC polymer; 100mA; Case: 1206
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SN010-60
Tootja: ECE
Tootja tootekood: SN010-60
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse: PTC polymer; 100mA; Case: 1206
| Case | 1206 |
| Power | 400mW |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Current rating | 100mA |
| Max. voltage | 60V |
| Max resistance | 15Ω |
| Type of fuse | PTC polymer |
| Switched current | 250mA |
| Min. resistance | 1.6Ω |