Video Amplifier, 1 Amplifiers, 100 MHz, 900 V/µs, -40 °C, 85 °C, 100 mA
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SN10501D
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: SN10501D
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Video Amplifier, 1 Amplifiers, 100 MHz, 900 V/µs, -40 °C, 85 °C, 100 mA
| Mounting | SMT |
| Case | SO8 |
| Type of integrated circuit | operational amplifier |
| Integrated circuit features | rail-to-rail output, voltage feedback |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 1 |
| Number of pins | 8 |
| Bandwidth | 120MHz |
| Slew rate | 900V/μs |
| Max operating temperature | 85°C |