IC: interface
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SN65LVDT388DBT
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: SN65LVDT388DBT
Spetsifikatsioon tootele IC: interface
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 3...3.6V DC |
| Case | TSSOP38 |
| Type of integrated circuit | interface |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of channels | 8 |
| Interface | LVDS |
| Kind of integrated circuit | line receiver |
| DC supplying current | 70mA |
| Number of receivers | 8 |
| Number of transmitters | 0 |