Flip-Flop, 74ABT574, D, 3.9 ns, 200 MHz, 64 mA, SOIC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SN74ABT574ADW
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: SN74ABT574ADW
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Flip-Flop, 74ABT574, D, 3.9 ns, 200 MHz, 64 mA, SOIC
| Mounting | SMD |
| Supply voltage | 4.5...5.5V DC |
| Case | SO20 |
| Type of integrated circuit | digital |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | tube |
| Number of channels | 8 |
| Technology | CMOS, TTL |
| Kind of output | 3-state |
| Kind of integrated circuit | D flip-flop |
| Max operating temperature | 85°C |