Signaller: lighting; continuous light,blinking light; 10÷30VDC
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SO-AD2
Tootja: W2
Tootja tootekood: SO-AD2
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Signaller: lighting; continuous light,blinking light; 10÷30VDC
| Mounting | horizontal, vertical |
| Supply voltage | 10...30V DC |
| Operating temperature | -10...55°C |
| IP rating | IP54 |
| Series | SO-Ad2 |
| Body colour | white |
| Body dimensions | Ø115x90mm |
| Backlight colour | RGB |
| Illumination | LED |
| Electrical connection | screw pin |
| Light source | LED |
| Signalling method | blinking light, continuous light |
| Type of signaller | lighting |