Relay: solid state; Icntrl: 4÷20mA; 50A; 200÷480VAC; -40÷90°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SO465420
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SO465420
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Icntrl: 4÷20mA; 50A; 200÷480VAC; -40÷90°C
| Max. operating current | 50A |
| Operating temperature | -40...90°C |
| Series | SO4 |
| Body dimensions | 45x58.5x30mm |
| Switched voltage | 200...480V AC |
| Switching method | proportional |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |
| Control current | 4...20mA |