Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 125A; 12÷275VAC; -40÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SO849070
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SO849070
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3÷32VDC; 125A; 12÷275VAC; -40÷100°C
| Max. operating current | 125A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 44.8x59.4x30mm |
| Switched voltage | 12...275V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |