Relay: solid state; Ucntrl: 185÷265VAC; 25A; 12÷280VAC; -55÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SO942960
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SO942960
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 185÷265VAC; 25A; 12÷280VAC; -55÷100°C
| Max. operating current | 25A |
| Operating temperature | -55...100°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 44.8x59.4x30mm |
| Switched voltage | 12...280V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |