Relay: solid state; Ucntrl: 20÷265VAC; 75A; 24÷600VAC; -55÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SO967960
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SO967960
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 20÷265VAC; 75A; 24÷600VAC; -55÷100°C
| Max. operating current | 75A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 44.8x59.4x30mm |
| Switched voltage | 24...600V AC |
| Switching method | zero voltage switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |