Relay: solid state; Ucntrl: 8÷30VDC; 75A; 24÷510VAC; -55÷100°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SOB767670
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SOB767670
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 8÷30VDC; 75A; 24÷510VAC; -55÷100°C
| Max. operating current | 75A |
| Operating temperature | -40...100°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 44.8x59.4x30mm |
| Switched voltage | 24...510V AC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 2-phase |
| Type of relay | solid state |