Cable tie; multi use; L: 340mm; W: 11mm; polyurethane; 123N; black
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SOFT-FIX-L
Tootja: HELLERMANNTYTON
Tootja tootekood: 115-11350
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; multi use; L: 340mm; W: 11mm; polyurethane; 123N; black
| Operating temperature | -40...85°C |
| Kind of package | film |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Version | multi use |
| Flammability rating | UL94HB |
| Length | 340mm |
| Quantity in package | 6 |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie strength | 123N |
| Tie material | polyurethane |
| Tie width | 11mm |
| Loop diameter max | 90mm |