Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 40A; 5÷110VDC; Series: SOM
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SOM040200
Tootja: CELDUC
Tootja tootekood: SOM040200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Relay: solid state; Ucntrl: 3.5÷32VDC; 40A; 5÷110VDC; Series: SOM
| Max. operating current | 40A |
| Operating temperature | -25...90°C |
| IP rating | IP20 |
| Body dimensions | 45x58.5x30mm |
| Switched voltage | 5...110V DC |
| Switching method | instantaneous switching |
| Relay variant | 1-phase |
| Type of relay | solid state |