PCB distance; polyamide; L: 19.1mm; push-in,snap fastener
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
SP-19
Tootja: KSS WIRING
Tootja tootekood: SP-19
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele PCB distance; polyamide; L: 19.1mm; push-in,snap fastener
| Mounting | push-in, snap fastener |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Colour | natural |
| Material | polyamide |
| Flammability rating | UL94V-2 |
| Spacer length | 19.1mm |
| B dimension | 5.6mm |
| Type of spacer | PCB distance |
| Mounting plate thickness | 1.6/1.6mm |
| Plate mounting hole diameter | 4/4mm |