Spiral wrapping; PVC; black; -30÷60°C; SP; Features: flexible
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SP-25100KN0
Tootja: PARTEX
Tootja tootekood: SP-25100KN0
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Spiral wrapping; PVC; black; -30÷60°C; SP; Features: flexible
| Operating temperature | -30...60°C |
| Colour | black |
| Material | PVC |
| Length | 1m |
| Internal diameter | 25mm |
| Outside diameter | 29mm |
| Type of cable accessories | spiral wrapping |
| Cable accessories features | flexible |